Ön aydınlatmalı yılbaşı ağacı ışıkları - LED Twinkly Strings - 100 adet (20m) RGB + BT + Wi-Fi

Kod: 78-074
3 115 ₺ KDV hariç fiyat: 2 596 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
Cards
Bank
Crypto
+

Önceden aydınlatılmış yılbaşı ağacı ışık zinciri - Eşsiz LED Twinkly Strings - 100 adet (20m) RGB + Bluetooth + IP44 korumalı Wi-Fi.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Önceden aydınlatılmış yılbaşı ağacı ışıkları zinciri - LED Twinkly Strings - 100 adet (20m) RGB + Bluetooth + Wi-Fi. Akıllı Noel ışıkları - Aşık olacağınız ışıklar. Bu devrim niteliğindeki LED ağaç lambaları, en son teknolojiyi kullanarak evlerimize benzersiz bir ışık dekorasyonu getiriyor. LED ağaç - ışıklar, Android ve iOS uyumlu bir mobil uygulama üzerinden kontrol edilmektedir.

Cihazlar, Wi-Fi ve Bluetooth kullanarak kablosuz olarak birbirleriyle iletişim kurar. 10 Twinkly aydınlatma cihazını veya 4000 LED'i aynı ışık motifi ve deseni ile eşleştirebilir ve kontrol edebilirsiniz . Tüm odayı dolduracak ve aydınlatacak kendi harika animasyonlarınızı oluşturabilirsiniz. Işıklar iç ve dış mekan kullanımı için tasarlanmıştır - IP44 koruması . Bu boyut - 100 ışık, 120 cm yüksekliğe kadar olan ağaçlar için uygundur.

Noel için ağaç ışıkları - LED akıllı ışıklar TWINKLY - 100 adet

pırıltılı led ağaç ışıkları

LED Noel ağacı - TWINKLY ışıklar - 100 adet

pırıltılı ağaç aydınlatmasıpırıltılı yılbaşı ağacı ışıkları

Twinkly Strings Noel ışıkları, Noel ağacını süslemeye uygun 100 adet LED ışıktan oluşur. LED, ağaçla birleşmek için siyah ve yeşil olan kabloların üzerine her 8 cm'de bir yerleştirilmiştir. RGB+W, LED ışıklarının 16 milyon renkten oluşan bir RGB ışık gölgesi oluşturabileceği anlamına gelir. Işık yoğunluğunu ve tam rengi renk skalasından ayarlayabilirsiniz. Bu özel sürüm, Google Asistan ve Amazon Alexa ile akıllı ev entegrasyonunu içerir.

Dekorasyonunuz birkaç cihazdan ve farklı şekillerden oluşturulabilir . Duvarda hafif bir zincir, pencerelerde renkli bir çerçeve ve odanın ortasında büyük bir Noel ağacı ister misiniz? Problem değil! Kendi sahnenizi yaratın ve ortak bir aydınlatma temasıyla tek seferde kontrol edin.

noel akıllı ampuller

Android ve iOS için bir mobil uygulama aracılığıyla kontrol edilen Noel ağacı için LED ışıklar

Gelişmiş mobil uygulama , akıllı telefonunuzu cihazla eşleştirir ve hemen kontrol edebilirsiniz. Uygulamanın kendisi ışıkların düzenini haritalandırır ve ardından her bir ampul veya ampul grubu için ayrı ayrı kolayca farklı bir renk ayarlayabilirsiniz. Kontrol çok basit, hızlı ve sezgisel . Uygulamada varsayılan desenler arasından seçim yapabilir, çevrimiçi galeriden internetten yeni desenler indirebilir veya kendi temalarınızı oluşturup kaydedebilirsiniz.

twinkly mobil uygulama

Ayrıca ışık yoğunluğunu, değişim oranını, rengi, tonu, parlaklığı, döndürmeyi, karıştırmayı ve daha fazlasını kontrol edebilirsiniz . Zamanlayıcı işlevi , ışığı bir zaman çizelgesine göre otomatik olarak açılıp kapanacak şekilde ayarlamanıza olanak tanır. Çalma listesi işlevi , farklı tema türlerini kronolojik sırada ayarlamanıza ve bunları ayarlara göre otomatik olarak değiştirmenize olanak tanır.

pırıltılı uygulamaışıkların cep telefonu ile kontrolüen güzel Noel ağacıwifi led şerit

Opsiyonel USB cihazı MUSIC DONGLE ile yılbaşı ağacınız odada çalan müziğe tepki verecek, ışık değişecek ve ayarlanan parametrelere göre müziğin ritmine geçiş yapacaktır . İhtiyaçlarınıza göre düzenlenebilen ve ayarlanabilen "müziğe göre göster" seçeneğini seçebileceğiniz bir dizi desen ve tema vardır. MÜZİK ile video oyunlarının keyfini çıkarabilir, oyun oynarken yeni bir boyut yaşayabilirsiniz! Grafik ekolayzer her partide hemen dans ederken müziğin ritmindeki değişen ışıklar. USB cihazı MÜZİK ek bir üründür, e-mağazamızdan satın alınması gerekmektedir.

pırıltılı müzik

Tüm parlak gökkuşağı renklerine sahip benzersiz bir LED

led ışık şeridiwifi led ışıklar

Özellikler:

artı 100 LED
artı Mobil uygulama üzerinden kontrol
artı Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısı
artı RGB açık renkler
artı IP44 koruması


Şartname:

Diyot sayısı: 100
Direnç: IP44
Diyot çapı: 4,3 mm
Bağlantı: Wi-Fi, Bluetooth
Işık aralığı: 8 cm
LED tipi: RGB dağınık düz
Kablo: siyah-yeşil
Giriş voltajı: 240V
Çıkış voltajı: 24V / 1,5A
Ampul ömrü: 30.000 saatten fazla


Paket içeriği:

100 diyot + denetleyici ile Noel ağacı için 1x LED ampuller
1x Adaptör
1x Manuel

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok