Twinkly Line için ilave LED ışık şeridi 1,5 m - 100 adet RGB

Kod: 78-035
1 715 ₺ 1 365 ₺ KDV hariç fiyat: 1 138 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
Cards
+

Twinkly Line için 1,5 m ek LED ışık şeridi - 100 adet RGB - LED ışık şeridini uzatmak için kullanılır - yapışkan arkası.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Twinkly Line için 1,5 m ek LED ışık şeridi - 100 adet RGB - LED ışık şeridini uzatmak için kullanılır - yapışkan arkası. Her yere kolay kurulum ve tutturma için şeridin arkasında bir 3M çıkartması vardır. Bu pakette 1,5 metrelik ek bir ışık şeridi bulunur ve bu, yerleşik bir konektör kullanılarak bir denetleyiciyle ana Twinkly Line'a kolayca bağlanır. Kontrolörlü Twinkly Line LED şerit e-mağazamızdan satın alınabilir. İstediğiniz uzunlukta toplam şerit / ışıklandırma oluşturun. Arka arkaya birkaç ışık şeridini bağlayabilirsiniz.

twinkly bağlayıcı

Cihazlar , Wi-Fi ve Bluetooth kullanarak birbirleriyle kablosuz olarak iletişim kurar . Aynı görüntüleme ışığı motifi ve deseniyle aynı anda 10 Twinkly aydınlatma cihazını veya 4000 LED'i eşleştirebilir ve kontrol edebilirsiniz. Tüm odayı dolduracak ve aydınlatacak kendi harika animasyonlarınızı oluşturabilirsiniz. Işıklar iç mekan kullanımı için tasarlanmıştır - IP20 koruması . Şerit 1,5 metre uzunluğunda ve 100 RGB LED ampule sahip.

twinkly rgb şerit

LED ışıklı dekoratif şerit 1,5M - TWINKLY LINE (100 adet ışık)

led şeritler ışık pırıltılı

Işık şeridi, her dekorasyona uygun 100 adet LED ışıktan oluşur.   RGB diyot, LED ışıkların 16 milyon renk RGB ışık tonu oluşturabileceği anlamına gelir. Renk ölçeğinden ışık yoğunluğunu ve tam rengi ayarlayabilirsiniz. Bu özel sürüm, Google Assistant ve Amazon Alexa ile akıllı ev entegrasyonunu içerir.

app programlanabilir aracılığıyla aydınlatılan led şeritler

Dekorasyonunuz çeşitli cihazlardan ve farklı şekillerden oluşturulabilir . Duvarda bir hafif zincir, pencerelerde renkli bir çerçeve ve bir LED maytap ve odanın ortasında büyük bir Noel ağacı olsun ister misiniz? Problem değil! Kendi sahnenizi oluşturun ve ortak bir aydınlatma temasıyla aynı anda kontrol edin.

Güzel ışık dekorasyonu - birkaç LED cihazı için kendi renklerinizi, animasyonlarınızı ve LED ışık motiflerinizi bir araya getirin

Android ve iOS için bir mobil uygulama aracılığıyla kontrol edilen evrensel LED ışık süsü

twinkly led şerit

Gelişmiş mobil uygulama , akıllı telefonunuzu cihazla eşleştirir ve onu hemen kontrol edebilirsiniz. Uygulamanın kendisi ışıkların düzenini eşler ve daha sonra her ampul veya ampul grubu için ayrı ayrı farklı bir rengi kolayca ayarlayabilirsiniz. Kontrol çok basit, hızlı ve sezgiseldir . Uygulamada, varsayılan kalıplar arasından seçim yapabilir , İnternet'ten çevrimiçi galeriden yeni kalıplar indirebilir veya kendi temalarınızı oluşturup kaydedebilirsiniz.

twinkly mobil uygulama

Ayrıca ışık yoğunluğunu, değişim oranını, rengi, tonu, parlaklığı, dönüşü, harmanlamayı ve daha fazlasını kontrol edebilirsiniz. Zamanlayıcı işlevi , ışığın bir zaman programına göre otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlar. Çalma listesi işlevi , farklı tema türlerini kronolojik sıraya göre ayarlamanıza ve bunları ayarlara göre otomatik olarak değiştirmenize olanak tanır.

twinkly uygulamasıışıkların cep telefonu ile kontrolüwifi led şerit

Opsiyonel USB cihazı MUSIC DONGLE ile Noel ağacınız odada çalınan müziğe yanıt verecek, ışık değişecek ve ayarlanan parametrelere göre müziğin ritmine geçecektir. İhtiyaçlarınıza göre düzenlenebilen ve ayarlanabilen "müzikle gösterim" i seçmek için kullanılabilen bir dizi desen ve tema vardır. Grafik ekolayzer her partide hemen dans ederken müziğin ritmindeki değişen ışıklar. USB cihazı MÜZİK ek bir üründür, e-mağazamızdan satın almanız gerekmektedir.

pırıltılı müzik

Tüm parlak gökkuşağı renklerine sahip benzersiz bir LED

led ışık şeridiwifi led ışıkları

Özellikleri:

artı 100 LED
artı Yerleşik bağlantı konektörü
artı Arkada 3M çıkartması
artı RGB ışık ölçeği 16 mil. renkler
artı Evrensel kullanım
artı Uzunluk 1,5 metre


Şartname:

Modeli: TWL100ADP-B
Diyot sayısı: 100
Dayanıklılık: IP20
Bağlantı: her iki uçta yerleşik konektör
Şerit uzunluğu: 1,5 metre
LED türü: RGB
Kablo: siyah
Giriş voltajı: 240V
Çıkış voltajı: 24V / 1A
Ampul ömrü: 30000 saatin üzerinde


Paket içeriği:

1x 100 diyotlu 1,5 metre ek LED ışık şeridi
1x Kullanım Kılavuzu

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok