Wifi Kalem Kamera HD - iOS / Android desteği

Kod: 10-123
2 064,00 ₺ KDV hariç fiyat: 1 720,00 ₺
hepsi satıldı Üzgünüz, bu ürün şu anda stokta yok.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US

Wifi Pen Camera HD - iOS / Android desteği - video ve sesi doğrudan cep telefonunuza yüksek kalitede kaydeden bir casus kalem.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Wifi Pen Camera HD - iOS / Android desteği - video ve sesi doğrudan cep telefonunuza yüksek kalitede kaydeden bir casus kalem. Dahili kamera ve yüksek hassasiyetli mikrofona sahip bu göze çarpmayan kalem modeli, videoları 1280x720 çözünürlükte yakalar ve aynı zamanda bir yazı kalemi görevi de görebilir. Bu model, kimsenin farkına varmadan çeşitli durumları yakalamanıza yardımcı olacak mükemmel bir casus aracıdır.

WiFi işlevi, HD videoları tabletinizde veya iOS / Android telefonunuzda gerçek zamanlı olarak kolayca kontrol etme ve izleme olanağı sağlar. Casus cihazı bir USB kablosuyla PC'ye takarak şarj edebilirsiniz. Cihaz, kaydedilen dosyaların boyutunun küçültülmesini sağlayan H.264 sıkıştırmayı destekler ve 32 GB'a kadar Micro SD kart ile birlikte videolarınız ve fotoğraflarınız için size bol miktarda alan sağlar.

Armutta Wifi kamera

Casus kalemi basitçe üstteki düğmeye basarak etkinleştirebilirsiniz ve ardından cihaz, kameranın karşı tarafında bulunan mavi LED tarafından bildirilen bekleme modunda olacaktır. Casus kaleminizi uzaktan kontrol etmek için p2pCamViewer uygulamasını obile telefonunuza indirebilirsiniz. Kalem verilerindeki verileri kullanarak uygulamada oturum açın ve ardından her iki cihazı eşleştirmek için telefonunuzda bir WIFI bağlantısını etkinleştirin. Uygulamalar ile, bir kalem kamera tarafından yakalanan her şeyi çevrimiçi olarak izleyebilir ve aynı zamanda videoları ve fotoğrafları doğrudan cep telefonunuza kaydedebilirsiniz.

Özellikleri:
Kalemde gizli mini casus kamera
Dahili yüksek duyarlı mikrofon
USB bağlantı noktasına sahip herhangi bir bilgisayar için uygundur. USB 2.0 standardı ve USB 1.1 ile geriye dönük uyumludur.
Yazı kalemi, kağıt üzerine yazmak için tamamen işlevseldir ve kartuşu değiştirebilir.

Teknik özellik:
Video çözünürlüğü: HD 1280x720, sesli 30fps video formatı (500KBps)
Video formatı: MOV dosyası, H.264
Fotoğraf çözünürlüğü: 5 Mega Piksel
Görüş açısı: 100 °
Sensör: CMOS
Pil ömrü: Yaklaşık 1 saat tam dolu
Şarj süresi: 2,5 saat
Şarj gerilimi: DC-5V
Entegre şarj edilebilir pil 260mAh
32 GB'a kadar Micro SD kart desteği
Boyut: 150mmx15mmx20mm

Paket içeriği:

  • Gizli kameralı kablosuz kalem
  • USB kablosu
  • Manuel

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok