Yetişkinler için havuz şamandıraları - Mavi tavus kuşu

Kod: 201-004
2 765 ₺ 2 065 ₺ KDV hariç fiyat: 1 721 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
Cards
Bank
Crypto
+

Yetişkinler için havuz şamandıraları - Mavi tavuskuşu, çocuklar veya yetişkinler için her parti, rahatlama veya tembel bir gün için mükemmel bir şişme peddir.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Yetişkinler için havuz şamandıraları - Mavi tavuskuşu, çocuklar veya yetişkinler için her parti, rahatlama veya tembel bir gün için mükemmel bir şişme peddir. Klasik, göze batmayan bir şişirilebilir pedi unutun ve bu sefer sıcak yaz aylarında suda büyük bir eğlencenin tadını çıkaracağınız özel bir parça alın. Denize mi yoksa göle mi tatile gidiyorsunuz? Dikkat çekmek için bu şık şişirilebilir pedi yanınıza almayı unutmayın , ancak esas olarak aileniz ve arkadaşlarınızla gülen yüz durumları ve unutulmaz maceralar yaşayacaksınız. Yaz tatillerinde değilse ne zaman eğlenmeli? Şişirilebilir pedin büyük boyutları ve orijinal tasarımı, her su partisinde ilgi odağı olmanızı sağlar. Siz ve arkadaşlarınızın seveceği harika bir şişme bot.

Denizde veya havuzda suda yüzmek için çocuklar ve yetişkinler için şişme havuz oyuncakları - devasa şık şişme pedler. Yazın tadını harika bir tarzda çıkarın!

XXL şişme mavi pav

Havuzunuzdaki devasa yüzen hayvanla evde benzersiz bir estetik ve eğlenceli atmosfer yaratın. Büyük boy sayesinde, şişirilebilir ped, iki yetişkinin partnerinizle rahatlamanın, güneşlenmenin ve su eğlencesinin tadını çıkarması için bol miktarda yer sunar. Şişirilebilir ped, havuzda, gölde, plajda veya bahçede şezlong olarak vakit geçirmek için uygundur. XXL şişme pedler, doğru eğlencenin garantisi oldukları için çok sevdikleri ve popüler oldukları ünlülerin dünyasında da yerlerini buldular. Yüksek kaliteli PVC malzemeden yapılmıştır ve manipülasyon ve su üzerinde sorunsuz bir sürüş için iki kolay tutuşlu tutamağa sahiptir.

şişme mavi pav

E-shop'ta, bu eğlenceli şişme oyuncakların birkaç modeline sahibiz, böylece en uygun olanı seçmek ve harika bir tarzda yazın tadını çıkarmak için eşsiz bir fırsata sahip olursunuz.

Özellikler - Şişme mavi tavus kuşu:

  • Malzeme: yüksek kaliteli PVC
  • Boyutlar: Uzunluk 1,9 m, Genişlik 1,6 m, Yükseklik 1,5 m
  • Ağırlık: 2,7 kg

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok