Glow tabela RESTAURANT - LED reklam

Kod: 78-015
3 465 ₺ KDV hariç fiyat: 2 888 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
Cards
+

Glow tabela RESTAURANT - LED reklam. Neon ışıklar, burada çevrimiçi satış için işletmenizi (pub, restoran) aydınlatan bir kızdırma tabela olarak idealdir.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Aksesuarlar

Ürün Açıklaması

Glow tabela RESTAURANT - LED reklam. Neon ışıklar, burada çevrimiçi satış için işletmenizi (pub, restoran) aydınlatan bir kızdırma tabela olarak idealdir. Etkileyici reklam - dikkat çekmek için mükemmel aydınlatılmış dekorasyonlar.

Reklam - İş operasyonunu işaretlemek için veya bir dekorasyon olarak LED aydınlatmalı Kalp, tesislerinizi zenginleştirecek, bu kesinlikle gözden kaçmayacak ve potansiyel müşterileri çekecektir. Genellikle barlarda ve gece kulüplerinde bulacağınız şık neon dekorasyon artık eviniz veya işyeriniz için de mevcut. Klasik reklam afişleri veya afişleri geçmişte kaldı ve görsel bir dağınıklık yarattıkları için çoğumuz artık onları fark etmiyoruz bile. Her birimiz, gerçekten gerekli olduğu iş için olduğu kadar, birey için de başka bir şeyden farklı olmayı severiz. LED kızdırma tabela, işaretler veya logolar sayesinde alanı aydınlatacak veya çevrenizdeki herkesin dikkatini çekeceksiniz . Size hitap edecek LED reklamlar.

LED Neon bar tabelaları - her yerde yanan led kızdırma panosu işaretleri

LED ışıklı dekoratif logo - aydınlatma sayesinde olağan reklam ve bilgilendirme afişleri arasında öne çıkıyor. En büyük avantajı, onları istediğiniz yere tekrar tekrar yerleştirme yeteneğidir. Ofisler (çevreyi daha hoş hale getirmek için), işleriniz için (etkili bir reklam veya poster olarak) veya eviniz için (modern bir tasarım olarak) mükemmeldirler. Müşteriyi çekmek için navigasyon LED aydınlatmalı tabelalar olarak da görev yapacaklar. LED ışıklı dekoratif yazılar doğrudan yarı saydam plastik bir ped üzerinde teslim edilir, böylece bunları neredeyse her yere yerleştirebilirsiniz.

Özellikler:

Şekil: Restaurant Karşılama
Boyutlar - 25x48cm
Güç kaynağı - USB 5V

Paket içeriği:

1x Led ışık logosu

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok