Twinkly Squares - LED programlanabilir kare 6x (20x20cm) -  RGB + BT + Wi-Fi

Kod: 78-084
8 365 ₺ 5 565 ₺ KDV hariç fiyat: 4 638 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
Cards
Bank
Crypto
+

Twinkly Squares - LED programlanabilir kare 6x (20x20cm) 8x8=64 piksel - Twinkly Squares RGB + BT + APP kontrollü Wi-Fi.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

Twinkly Squares - LED programlanabilir kare 6x (20x20cm) 8x8=64 piksel - Twinkly Squares RGB + BT + APP kontrollü Wi-Fi. Bu devrim niteliğindeki LED ışıklı kare, en modern teknolojiyi kullanarak evlerimize benzersiz bir aydınlatma dekorasyonu getiriyor. Işıklar, hem Android hem de iOS ile uyumlu bir mobil uygulama aracılığıyla kontrol edilir . Bu pakette bir kontrolör - Wi-Fi/Bluetooth bağlantısı ve kontrolü ve her biri 20x20cm ölçülerinde 6 ışıklı kare bulunur. Bazı karelerde 8x8 piksel 64 LED ışık var. Ayarlanabilir RGB ışıkları II. Twinkly Squares nesli.

Tasarım LED ışıklı kare duvarda renkli RGB - LED Twinkly Squares 6x 64 adet LED

programlanabilir kare - pırıltılı kareler 6 adet

Cihazlar , Wi-Fi ve Bluetooth kullanarak kablosuz olarak birbirleriyle iletişim kurar . 10 Twinkly aydınlatma cihazını veya 4000 LED'i aynı görüntülenen ışık motifi ve deseniyle eşleştirebilir ve kontrol edebilirsiniz . Tüm odayı dolduracak ve aydınlatacak kendi harika animasyonlarınızı oluşturabilirsiniz. Şerit, iç mekan kullanımı için tasarlanmıştır - IP20 koruması .

LED ışıklı dekoratif kareler - TWINKLY SQUARES (bir karede 64 ışık)

LED ışıklı kareler - pırıltılı kareler

Işık şeridi, herhangi bir dekorasyona uygun 64 adet LED ışıktan oluşur. RGB diyot, LED ışıklarının 16 milyon renkten oluşan bir RGB ışık gölgesi oluşturabileceği anlamına gelir. Işık yoğunluğunu ve tam rengi renk skalasından ayarlayabilirsiniz. Bu özel sürüm, Google Asistan ve Amazon Alexa ile akıllı ev entegrasyonunu içerir.

Güzel ışık dekorasyonu - birden fazla LED cihazı için kendi renklerinizi, animasyonlarınızı ve LED ışık temalarınızı bir araya getirin

daire için ışıklı dekorasyon - led ışıklı kare

Dekorasyonunuz birkaç cihazdan ve farklı şekillerden oluşturulabilir . Duvarda hafif bir zincir, pencerelerde renkli bir çerçeve ve ledli maytap ve odanın ortasında büyük bir Noel ağacı olsun ister misiniz? Problem değil! Kendi sahnenizi yaratın ve ortak bir aydınlatma temasıyla tek seferde kontrol edin.

duvar dekorasyonu - led ışıklı kare

Gelişmiş mobil uygulama , akıllı telefonunuzu cihazla eşleştirir ve hemen kontrol edebilirsiniz. Uygulamanın kendisi ışıkların düzenini eşler ve ardından her bir ampul veya ampul grubu için ayrı ayrı kolayca farklı bir renk ayarlayabilirsiniz. Kontrol çok basit, hızlı ve sezgiseldir . Uygulamada varsayılan desenler arasından seçim yapabilir, çevrimiçi galeriden internetten yeni desenler indirebilir veya kendi temalarınızı oluşturup kaydedebilirsiniz.

ışıklı led akıllı kare - duvarda

Android ve iOS için bir mobil uygulama aracılığıyla kontrol edilen evrensel LED ışık süsü

mobil uygulama - twinkly

Ayrıca ışık yoğunluğunu, değişim oranını, rengi, tonu, parlaklığı, döndürmeyi, karıştırmayı ve daha fazlasını kontrol edebilirsiniz. Zamanlayıcı işlevi , ışığı bir zaman çizelgesine göre otomatik olarak açılıp kapanacak şekilde ayarlamanıza olanak tanır. Çalma listesi işlevi , farklı tema türlerini kronolojik sırayla ayarlamanıza ve bunları ayarlara göre otomatik olarak değiştirmenize olanak tanır.

pırıltılı uygulamacep telefonu ile ışık kontrol uygulamasıwifi led kare

Opsiyonel USB cihazı MUSIC DONGLE ile ışık dekorasyonunuz odada çalan müziğe tepki verecek, ışık değişecek ve ayarlanan parametrelere göre müziğin ritmine geçiş yapacaktır . İhtiyaçlarınıza göre düzenlenebilen ve ayarlanabilen "müziğe göre göster" seçimi için bir dizi desen ve tema mevcuttur. Grafik ekolayzır her partide hemen dans ederken müziğin ritmindeki değişen ışıklar. USB cihazı MÜZİK ek bir üründür, e-mağazamızdan satın alınması gerekmektedir.

twinkly müzik - USB cihazı dongle

Özellikler:

artı Bir karede 64 LED
artı Mobil uygulama üzerinden kontrol
artı Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısı
artı RGB ışığı - ölçek 16 mil. renkler
artı Evrensel kullanım
artı Pakette 6 LED kare


Şartname:

Modeli: TWQ064STW-07-BEU
Diyot sayısı: Bir karede 64
Dayanıklılık: IP20
Bağlantı: Wi-Fi, Bluetooth
Işıklı parçanın ölçüleri: 20x20cm
LED tipi: RGB
Ampul ömrü: 30.000 saatten fazla


Paket içeriği:

64 diyotlu 6x LED ışıklı kare
1x Manuel

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok