İnternet üzerinden CANLI akış imkanı ile güneş gözlüğü HD'de Wifi kamera

Kod: 10-119
2 160,00 ₺ KDV hariç fiyat: 1 800,00 ₺
ön sipariş Yaklaşık 1-3 s hafta içerisinde ürün teslimi.
Evet! Buraya gönderiyoruz: US
+

64 GB'a kadar microSD kart desteğine sahip güneş gözlüğü HD'de Wifi kamera, internet üzerinden canlı akışları izleme imkanı.

Alıcı koruması

  • 30 gün içinde ücretsiz ürün değişimi
  • Ürünler için 24 ay garanti
  • 14 gün içinde para iade garantisi

Ürün Açıklaması

64 GB'a kadar microSD kart desteği ve internet üzerinden CANLI akışı izleme imkanı ile güneş gözlüğü HD'de Wifi kamera. Tüm bu özellikler, kamerayı güneş gözlüğü içinde , nerede olursanız olun sesli video kaydetmek için ideal bir cihaz haline getirir. Konuşmayı, toplantıyı veya sadece bir tatilden ya da farklı spor dallarındaki deneyimleri kaydetmek istiyorsanız, HD kameralı bu gözlükler sizin için tasarlanmıştır.

HD kalitesinde görüntü ve İnternet üzerinden CANLI akış imkanı sunan şık gözlükler.

Wifi gözlüklerin yönlendiriciye bir bağlantısı var veya erişim noktası oluşturulduktan sonra, gözlükleri cep telefonunuza ve tabletinize bağlayabilirsiniz. Canlı yayın yaparken, dört kullanıcı gözlüğünüze bağlanabilir ve dünyanın neresinde olursanız olun canlı akışı izleyebilir. Avantajı, özellikle spor aktiviteleri sırasında veya tatilde elleriniz serbestken görebildiğinizi tam olarak kaydetmenizdir, bunlar sizi güneşten de korur. Kameralı gözlükler , cep telefonunuzla veya tabletinizle eşleştirildiğinde yerel Wi-Fi ağı üzerinden P2PLiveCam uygulamasıyla kontrol edilebilir. Uygulama , Android işletim sistemini ve iOS'u destekler ve Google Play veya iTunes'dan indirilebilir. Diğer bir seçenek, yerel WiFi ağı üzerinden dizüstü bilgisayarınıza veya PC'nize bağlamaktır. Gözlüğe entegre edilmiş kameradan daha kolay ve pratik bir şey yoktur. Kameranın kaydı doğrudan 64GB'a kadar microSD karttaki gözlüklere kaydedilir (dahil değildir).

HD kamera wifi ile güneş gözlüğü

Telefonunuz veya tabletinizle eşleştirdikten sonra kamera veya fotoğraf kamera ayarlarını değiştirebilirsiniz. Video HD 1080x720Pat 25fps veya 640x480P 25fps'de seçebilirsiniz. Videolar microSD kartta ASF formatında saklanır ve yerel WiFi ağı veya İnternet üzerinden kayıt yapılırken AVI formatında saklanır. Karttaki kaydı ücretsiz olarak indirilebilen VLCPlayer veya SMPlayer programında önizleyebilirsiniz. Gözlük, güvenlik kamerası olarak da kullanılabilir. Bunları örneğin masanın üzerine koyun, böylece lens ihtiyacınız olan alanı izleyebilir ve uygulama aracılığıyla hareket algılamayı ayarlayabilirsiniz. Alarm, hareket algılandığında sizi görüntülü mesajlarla uyarır ve video microSD karta kaydedilir, ardından onu cep telefonunuza indirebilirsiniz. Hareket algılama 6 metreye kadar etkilidir. Canlı video akışı ve video kaydı sesli olarak yapılır. Mikrofon 4 metreye kadar ses kaydedebilir. Uygulama ayrıca döngüsel kayda izin veren bir özelliğe sahiptir, yani kart dolduğunda otomatik olarak en eski kayıtları siler ve yenilerini kaydeder.

wifi üzerinden HD kameralı güneş gözlüğü

64 GB microSD kart kullanarak, 1280x720P HD çözünürlükte 64 saate kadar video kaydedebilir. Dahili batarya, bir şarj başına 250mAh kapasiteye sahiptir ve 25 dakikalık kayıt kaydedecektir. POWERBANK'a gözlükler de bağlanabilir, bu da harici batarya ile video kaydı süresini uzatmanıza olanak tanır (örneğin, POWERBANK'ın kapasitesi 2500mAh olduğunda, kayıt süresi 4 saate kadardır). Güneş gözlüğündeki kamera , USB güç adaptörü aracılığıyla kalıcı bir güç kaynağına da bağlanabilir. Lens, geniş bir alanı izlemenize olanak tanıyan 120'lik bir görüş açısına sahiptir.  

Gözlükler ayrıca tam karanlıkta bile yönlendirmenize izin verecek bir performanslı LED diyota sahiptir. Bu pratik aydınlatmayı birçok durumda takdir edeceksiniz.


Özellikleri:

artı Gözlüğün içine gizlenmiş kablosuz kamera
artı İnternet üzerinden CANLI akış imkanı ile HD çözünürlük
artı Hareket algılama ve alarm mesajlarının gönderilmesi.
artı 64 GB'a kadar microSD kartların kullanımı
artı POWERBANK üzerinden güç kaynağı imkanı
artı Yerel alan ağı üzerinden WiFi bağlantısı VEYA bir yönlendirici aracılığıyla bağlantı

özellikler:

Video çözünürlüğü: 25fps'de 1280x720P, 25fps'de 640x480
Ses: 5 metreye kadar ses kaydı
Video kayıt formatı: AFS / AVI
Bellek: 64GB kapasiteye kadar microSD kart
Lens: 2 Mega piksel CMOS
Görüş açısı: 120º
Bağlantı: USB
İnternet üzerinden bağlantı: evet
Canlı aktarımdaki bağlantı sayısı: 4 kullanıcı
Sıcaklık aralığı: -20 ila +60

İçindekiler:

1x Kameralı Wifi gözlükleri
1x USB kablosu
1x Kurulum CD'si
1x Kullanım Kılavuzu

önemli uyarı

Neden e-mağazamızdan bir casus teknolojisi satın almalı?

Her yeni ürünü birkaç hafta boyunca test ederiz ve son incelemeden sonra satışa dahil edilir.
Teklifimiz piyasadaki en büyük teklif değil, ancak yalnızca tarafımızdan test edilen ürünler - kaliteli ve güvenilir casus ürünler sunuyoruz
Biz en ucuzu değiliz ama müşterilerimiz memnun müşteriler.
Casus ürünlerinin satışında tecrübesi Yıllar (casus kameralar, casus donanım) tecrübesi 5 yıldan fazla
Ürünlerin kurulumu ve ayarlanması konusunda uzman tavsiyesi (telefon veya e-posta yoluyla)
Tüm ürünler için 24 ay garanti ve teslimattan itibaren 14 gün içinde ücretsiz iade sunuyoruz.
İşbirliğimiz satışla bitmiyor, kaliteli müşteri hizmeti sunuyoruz
Talep olması durumunda, işlem süresini en aza indirmeye çalışırız (genellikle 7-14 gün). Mallar işlevsel değilse, çözüm yeni bir parça için bir değişim ile sağlanır.

NOT: Aynı tasarıma sahip, ancak amplifikatör, pil vb. Gibi kullanılmış bileşenler ürünün düşük maliyetli (daha ucuz) versiyonu olabileceğinden, önemli bir etkiye sahip olabilecek rakip ürünler (önemli ölçüde daha düşük maliyetli) bulursanız toplam kalite ve çalışma ömrü üzerine. Müşterilere yatırımların karlılığını ve satın almayı da buna göre değerlendirmelerini tavsiye ederiz.

Ürün tartışması (0)

Ürünle ilgili sorularınız mı var?
Tartışmada sor

Henüz soru yok
Sorunuzun cevabını bu e-postaya yazacağız.

Ürün değerlendirmesi (0)

Henüz değerlendirme yok